Troņu spēle - visas sezonas vienuviet
Izmēģini Shortcut Films 30 dienas bez maksas
©2019 Home Box Office, Inc. Visas tiesības aizsargātas. HBO®, saistītie kanāli un pakalpojumu zīmes ir Home Box Office, Inc. īpašums.
Shortcut Films skaties Helio interaktīvajā televīzijā, Shortcut lietotnē, kā arī shortcut.lv
Jebkurā ierīcē
Jebkurā vietā
Jebkurā laikā
Neatkarīgi no interneta operatora

Nesen pievienotie seriāli

Troņu spēle
Seriāls TROŅU SPĒLE ir veidots pēc fantastikas romānu sērijas motīviem. Tas ir stāsts par nodevību un godprātību, kura notikumi risinās Vesterosā – kontinentā, kurā ziemas ilgst daudzus gadus, un vienīgi varaskāre ir mūžīga.
Lielie mazie meli
Rīza Viterspūna, Nikola Kidmena un Šeilīna Vudlija atveido galvenās lomas „HBO” melnā humora seriālā, kas stāsta par trim Ziemeļkalifornijas mātēm, kuru šķietami ideālā dzīve saiet tādā grīstē, ka noved līdz pat slepkavībai.
Rietumu Pasaule
Seriāla pamatā ir 1973. gada filma par nākotnes izklaides parku, kurā mīt mākslīgi radītas būtnes. Scenārija autors un režisors ir Maikls Kraitons. Sveicināti Mežonīgo rietumu pasaulē! Atklājiet vietu, kurā tiek apmierināta jebkura vēlme.
Soprano ģimene
Seriāls ir trāpīgs ieskats kādā Ņūdžersijas piepilsētas ģimenē, kuras patriarhs ir mafijas dūzis. Juzdams, ka no rokām izslīd kontrole gan pār biznesu, gan ģimeni, Tonijs Soprano (Džeimss Gandolfīni) pārcieš vairākas panikas lēkmes, tāpēc nonāk psiholoģes kabinetā (Lorēna Brako). Izkratīdams sirdi speciālistei, Tonijs uzdodas par atkritumu menedžmenta konsultantu un cenšas salikt pa plauktiņiem profesionālās un privātās ķibeles, kas viņu novedušas līdz nervu sabrukumam.
Roma
Sāga par diviem parastiem romiešu kareivjiem un viņu ģimenēm. Tā ir intīma drāma par mīlestību un nodevību, saimniekiem un vergiem, vīriem un sievām, kurā stāstīts par republikas sabrukumu un impērijas rašanos. Seriāla darbība sākas 52 gadus pirms mūsu ēras. Gajs Jūlijs Cēzars pēc astoņiem karā pavadītiem gadiem ir iekarojis Galliju un gatavojas atgriezties Romā.
Šķiršanās
Seriāls stāsta par Frensisu (Sāra Džesika Pārkere), kura pēc vairāk nekā desmit laulībā pavadītiem gadiem un divu bērnu radīšanas un audzināšanas pēkšņi citām acīm paraugās uz savu dzīvi un saspīlētajām attiecībām ar vīru Robertu (Tomass Heidens Čērčs). Drīz Frensisa atklāj, ka sākt jaunu dzīvi ir grūtāk, nekā viņa domājusi. Roberts, kuram Frensisas atklāsme ir bijusi pilnīgi negaidīta, izmisīgi cenšas tikt galā ar irstošo laulību, un sākas ļoti, ļoti ilgs šķiršanās process.
Spēlētāji
Stīva Levinsona veidotais komēdijseriāls pēta bijušo un esošo futbolistu pasauli saulainajā Maiami, Floridā. Viņi ir profesionāļi savā spēlē, taču visi saskaras ar grūtībām ārpus laukuma. Viņus visus vada Spensers (Dveins Džonsons), atvaļināta futbola zvaigzne, kurš cenšas kļūt par aktīvo spēlētāju menedžeri. Šajā industrijā, kurā karjeras noriets pienāk ļoti ātri, Spenseram ar komandu jāsaprot, kad spēle ir galā un sākas dzīve, vienlaikus saglabājot vēsu prātu un atbalstot vienam otru.
Meitenes
Seriāls par divdesmitgadīgām sievietēm Ņujorkā un viņu piedzīvojumiem pēc koledžas pabeigšanas. Ir pagājuši divi gadi, kopš Hanna ir pabeigusi humanitāro zinātņu skolu, un uzskata, ka var kļūt par veiksmīgu rakstnieci. Rēķini negaida un meitene meklē palīdzību pie savas draudzenes Mārnijas, kurai ir gan darbs, gan draugs, bet viņa nespēj atzīt, ka nemīl ne vienu ne otru.
Viceprezidente
Kādreizējā senatore Selīna Meijere ir pieņēmusi izaicinājumu kļūt par Amerikas Savienoto Valstu viceprezidenti. Meijere un viņas darbinieki cenšas iekļūt vēsturē un paveikt ko paliekošu, izvairoties no Vašingtonai raksturīgajām politiskajām spēlēm. Armando Januči komēdija ir veidota, vadoties pēc scenārija, bet filmēta improvizējot.
Noklausīšanās
Drāma par Baltimoras policiju, kas izmeklē narkotiku tirdzniecību un slepkavības, izmantojot bīstamas noklausīšanās un izsekošanas ierīces. Skatītāji varēs iepazīt situāciju gan no policijas, gan noziedznieku skatupunkta. Drīz vien kļūst skaidrs, ka šajā vidē nav iespējams turēties pie stereo tipiskiem, vienkāršotiem priekšstatiem par nozieguma un soda būtību un pat par to, kas ir labi un kas ir slikti.
Banši
Jauna un aizraujoša asa sižeta dāma seko Lūkasam Hudam, recidīvistam, kurš kļūst par šerifu kādā lauku pilsētiņā, meklējot sievieti, kuru pēdējo reizi redzējis pirms 15 gadiem, kad padevās policijai, lai viņa varētu aizbēgt pēc dārglietu zādzības. Kerija, kura dzīvo Banši ar pieņemtu vārdu, tagad ir precējusies ar vietējo prokuroru. Viņiem ir divi bērni (viens var būt Lūkasa). Viņi dzīvo neuzkrītošu dzīvi, līdz ierodas Lūkass, satricina pasauli un atmodina senas jūtas.
Asi priekšmeti
Seriāls ir balstīts uz grāmatas motīviem, kuru sarakstījusi pasaules slavenā autore Giliana Flinna. Stāsts sekos līdzi reportierei Kamillai Prīkerei, kura atgriežas savā mazpilsētiņā, lai atklātu divu meiteņu slepkavību. Mēģinot salikt kopā sarežģīto puzli no savas pagātnes, viņa saskata mirušajās meitenēs līdzību sev.
Īstās asinis
Pateicoties kāda japāņu zinātnieka izgudrotajām sintētiskajām asinīm, vampīri nu ir nevis teiksmām apvīti briesmoņi, bet parasti līdzpilsoņi. Lai gan cilvēki nu ir izslēgti no ēdienkartes, daudzi joprojām jūt bažas par šo radījumu „iznākšanu no zārka”. Reliģiskie vadoņi un valdības amatpersonas visā pasaulē ir jau izvēlējušies, kurā pusē nostāties, taču mazajā Luiziānas pilsētiņā Bontomā vēl nav īstas skaidrības.
Īsts detektīvs
Galvenajās lomās ir Metjū Makonahijs un Vudijs Harelsons, kas attēlo divus Luiziānas štata policijas detektīvus. Stāsts ir par viņu personīgajām un darba attiecībām 17 gadu garumā, meklējot nežēlīgo rituālu slepkavu. Laikam ejot, šis noslēpums maina viņu dzīves un sabojā viņu attiecības, kas liek viņiem saprast, ka ilūzijām un atriebībai ir sava cena. Viņi uzzina vairāk gan viens par otru, gan par slepkavu, un ka ļaunums eksistē abās likuma pusēs.
Silīcija ielejā
Ričards ir intraverts programmētājs, kurš dzīvo Hakeru motelī kopā ar draugiem - Lielo galvu, pompozo Gilfoilu un sarkastisko Dinešu. Viņus uzrauga Erlihs, pašapmierināts interneta miljonārs, kurš ļauj viņiem bez maksas dzīvot savā mājā, ja vien viņam tiek 10% no summas par viņu projektiem. Izstrādājis miljonus vērtu meklēšanas algoritmu, Ričards krīt panikā nonākot vairāksolīšanas kara epicentrā. Viņš nolemj kopā ar draugiem radīt pats savu uzņēmumu.
Atbildes trieciens
Aizraujošs spriedzes seriāls, kura darbība atspoguļo mūsdienu avīžu virsrakstus. Tas ir stāsts par diviem slepenas pretterorisma vienības aģentiem ‒ britu seržantu Maiklu Stounbridžu un bijušo ASV īpašo uzdevumu aģentu Demienu Skotu. Sezonas 10 sērijās būs iespējams vērot, kā Stounbridžs un Skots apceļos pasauli, sekojot bīstamam starptautiskajam teroristam Latifam, kurš plāno veikt vērienīgu uzbrukumu ar masu iznīcības ieročiem.
©2019 Home Box Office, Inc. Visas tiesības aizsargātas. HBO®, saistītie kanāli un pakalpojumu zīmes ir Home Box Office, Inc. īpašums.

Aizraujoši seriāli un filmas bez reklāmas pauzēm. Labākās multfilmas bērniem arī latviešu valodā.

Visas filmas
Piesakies 30 dienu Shortcut Films bezmaksas izmēģinājumam.
PieteiktiesBiežāk uzdotie jautājumi
Tagad arī ar 4G jaudu!
Pieslēdz Shortcut kopā ar 4G un baudi lielisku izklaidi kopā ar pārliecinošu internetu, kur vien vēlies.
Shortcut + 4G 29.98 €/mēn.
Pieteikties